Obecny status
Nie zalogowany
Dostęp
Dla subskrybentów
Dołącz do nas!

Akwarelowe nieba – kurs online, to akwarelowa lekcja, w trakcie której stworzysz niebanalne niebiańskie zakładki!

Nasz kurs akwareli on-line jest podzielony na krótkie moduły w trakcie których po kolei przejdziemy przez następujące zagadnienia:

  • Akcesoria do akwareli, czyli wszystkie potrzebne do namalowania tej konkretnej lekcji. Wszystko po to, żebyście nie wydali fortuny na niepotrzebne rzeczy. Pędzle, papier, farby – jeśli to wszystko jest dla Ciebie zagadką i nie wiesz co wybrać, nic się nie martw, opowiemy Ci o wszystkim, czego potrzebujesz. Więcej szczegółów znajdziesz na naszym blogu.
  • Zakładka nr 1 – niebo z delikatnymi chmurami, jak korzystać z papieru akwarelowego przy technice mokre na mokre, jak namalować białe chmury. Takie delikatne niebo z pewnością widzisz wielokrotnie podczas spacerów. Teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie, byś po spacerze przelał na papier te obrazy, które zostały Ci w pamięci.
  • Zakładka nr 2 – niebo z ciężkimi chmurami – gotowi na krok dalej? To świetnie, bo teraz namalujemy niebo z „ciężkimi chmurami”. To kolejne interesujące niebo do uwiecznienia.
  • Zakładka nr 3 – zachód słońca – czas na to, żeby namalować wspólnie zachód słońca. To nie jest trudne, a na dodatek przed Wami zabawa kolorami. Takie wieczorne niebo może feerią barw zachwycać. Eksperymentujcie i bawcie się kolorami.
  • Zakładka nr 4 – zorza polarna – kolejne wyzwanie kolorystyczne, ale nie martwcie się, to nic trudnego. Również tą wersję pokażemy Wam krok po kroku. Zorza, wieczorna łuna, wszystko przed Wami!!!
  • Dodatki – oprócz samych zakładek pokażemy Wam jak namalować na gotowej zakładce białe gwiazdy, góry, jak odkleić taśmę bez uszkodzenia obrazka i gotowe! Zakładka w prezencie czy pocztówka – wszystko zależy od Ciebie.

Shopping Cart