Obecny status
Nie zalogowany
Dostęp
Dla subskrybentów
Dołącz do nas!

Akwarelowy bukiet – kurs online, to świetny pomysł jeśli marzysz o stworzeniu bukietu jak z bajki!

Nasz kurs akwareli on-line jest podzielony na krótkie moduły w trakcie których po kolei przejdziemy przez następujące zagadnienia:

1. Kolory i inspiracje
Żółty, zielony, czerwony i gotowe? Dzięki tej lekcji dowiesz się, jak odpowiednio dobierać kolory do Twoich bukietów i poznasz nieoczywiste rozwiązania. Zdradzimy Ci też, jakie są nasze ulubione kolory, i pokażemy mnóstwo inspirujących zdjęć, które pozwolą Ci odwzorować to, co widzisz w naturze.

2. Wstęp i materiały

Na co zwrócić uwagę, wybierając materiały do kwiatowych kompozycji? Dzielimy się cennymi radami i opowiadamy o tym, czego nauczyłyśmy się na własnych błędach, żebyś ty już nie musiała. Podpowiadamy, jaki papier wybrać, pokazujemy dobre pędzle i odpowiadamy na pytanie, ilu kolorów potrzebujesz, by namalować piękny bukiet (odpowiedź może Cię nieco zaskoczyć!).

3. Liście
Lekcja numer 3 to właściwy początek naszego kursu malowania bukietów. Pomożemy Ci wyćwiczyć pamięć mięśniową i pokażemy nasze sprawdzone triki na zwiewne, proporcjonalne listki.

4. Małe kwiatki

Maleńkie kwiatuszki to ogromne pole do popisu, dlatego warto, byś umieściła je w swoim bukiecie. W tej lekcji zobaczysz, jak wiele możesz zrobić wykorzystując drobne plamki i swobodne ruchy dłoni, podzielmy się z Tobą także naszymi doświadczeniami.

5. Kwiaty w rozkwicie

Po malutkich kwiatuszkach przyjdzie czas na kwiaty w rozkwicie, jeszcze nie pełne, ale już przepiękne. Nauczysz się łączyć kolory i wdrożysz do swojego arsenału umiejętności kilka rodzajów płatków, żeby każdy kwiatek wyglądał inaczej.

6. Kwiaty w pełni

Pozwolimy Ci tu nieco poeksperymentować, zarówno z formą, jak i kolorem, bo kwiaty w pełni to zawsze gwiazda każdej bukietowej kompozycji. Duże, rozwinięte pąki o soczystych kolorach, a może delikatne pastelowe płatki? My pokażemy Ci wiele opcji, a ty sama zdecydujesz, co spodoba Ci się bardziej.

7. Kilka słów o kompozycji

Słyszysz słowo „kompozycja” i zaczynasz się martwić? Rozumiemy. Wiemy, że często na początku akwarelowej przygody ambicja bierze górę i chce się malować skomplikowane bukiety, co bywa przytłaczające. Pokażemy Ci w trakcie tej lekcji, jak okiełznać kompozycję i gdzie w ogóle zacząć. Głowa do góry, damy radę!

A na koniec: finałowy projekt

 
Shopping Cart